Nieuws over de verbouwing op TCO

02 oktober 2021


Beste leden en bezoekers van TCO,

Het is bijna zover! Na 4 jaar van voorbereiding gaat de verbouwing van ons clubhuis van start op 8 november.

Na goedkeuring van het ontwerp tijdens de ALV hebben de afgelopen maanden in het teken gestaan van selectie van aannemers, vergunningen en verdere uitwerking van de plannen. We zullen de komende periode veel van ons laten horen. Houd de website dus goed in te gaten! 

Benieuwd naar hoe ons clubhuis eruit komt te zien? Zie het ontwerp wat bijgevoegd is aan dit nieuwsbericht. Ook zullen we in de kantine een aantal brochures neerleggen zodat iedereen de sfeer kan proeven!

Tot slot.. uit veiligheidsoverwegen heeft de verbouwingscommissie in overleg met het bestuur besloten om het park voor leden te sluiten. Tennissen overdag is dus helaas niet meer mogelijk vanaf 6 november. Eind maart hopen we iedereen weer te verwelkomen op TCO.

Heb je vragen? Stel ze gerust aan Car Gribnau via [email protected]

 

 

 

definitief ontwerp BOEK 20211028.pdf

Nieuwscategorieën


Reacties

avatar
Marianne Schep 03-10-2021 14:23

Gaat mooi worden

avatar
Jorn van Dokkum 02-10-2021 16:48

Mooie dingen!

Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 20 496 5332

TCO tennispark Zuidermeer

Holendrechterweg 34
1191 KV Ouderkerk aan de Amstel

KVK-nummer

40531329